Wesela

Sala weselna

Wesele to wyjątkowa okazja. Dbamy o naszych gości i zapewniamy indywidualne podejście do każdej organizowanej uroczystości w Dworku Anna. Duża, luksusowa, klimatyzowana sala zapewni Państwu wygodę i pomieści 300 osób. Oferujemy pokój dla nowożeńców w cenie wesela. W menu weselnym dajemy do wyboru 6 dań gorących, 12 przekąsek, deser, tort i ciasto. Zapewniamy całonocną obsługę na najwyższym poziomie i niezapomnianą zabawę.

Sala weselna Radom – Dworek Anna

Rozpoczęcie przygotowań do organizacji przyjęcia weselnego należy rozpocząć od wyznaczenia terminu uroczystości. Następnie należy przejść do poszukiwań lokalu spełniającego nasze wymagania. Jednym z miejsc, do których warto udać się w celu sprawdzenia warunków i oferty, jest sala weselna w Radomiu w Dworku Anna.

Lokal, w którym odbędzie się zabawa z okazji tego wyjątkowego dnia, powinien nie odstraszać swoim wyglądem i wyglądać elegancko. Duża i przestronna sala weselna w Radomiu sprawi, że nasi goście nie będą siedzieć ciasno i dotykać się łokciami, a podczas tańca nie zrobi się szybko zaduch utrudniający komfortową zabawę. W sali weselnej w Radomiu można zmieścić trzysta osób, dla których też przygotowany jest spory parking samochodowy. Dworek Anna oferuje bardzo komfortowe warunki gościom weselnym, ponieważ do ich użytku oddane są pokoje noclegowe, które mogą być dwuosobowe, trzyosobowe i czteroosobowe. Z zorganizowania wesela na sali weselnej w Radomiu, będą zadowoleni również goście, którzy lubią zjeść dobre posiłki. Lokal oferuje przygotowanie ciast, tortu, deserów, dwunastu przekąsek i sześciu dań gorących. Piękne jest nie tylko wnętrze Dworku Anna, ale także jego otoczenie. Malownicza i spokojna okolica z barwnym ogrodem sprzyja posiedzeniu na ławce i odetchnięciu.

Z zabawy w sali weselnej w Radomiu w Dworku Anna będą zadowoleni również rodzice, ponieważ specjalnie dla dzieci znajduje się przy obiekcie plac zabaw, na którym pociechy będą mogły w przerwach od tańczenia wspólnie się pobawić.

Przy sali weselnej w Radomiu działa także restauracja, która serwuje szeroką gamę potraw, które są bardzo smaczne. Obsługa lokalu jest na najwyższym poziomie i oferuje wysoki standard obsługi. Z tego względu każdy rodzaj klientów będzie zadowolony. Czy jest to osoba planująca zorganizować przyjęcie weselne, czy osoba chcąca zjeść kolację lub obiad w dobrym miejscu. Piękna aranżacja restauracji i sali weselnej

Planując bankiet, wesele, konferencję czy zjazd, wybierz salę konferencyjną w Radomiu, która mieści się w Dworku Anna. Parking, miejsca noclegowe, pyszne jedzenie, komfortowa sala, sprawią, że każde spotkanie będzie należeć do udanych. 

 

 

 

 

 

Dworek Anna

Podgóra 23, 26-634 Gózd

biuro@dworekanna.pl

695 988 008

728 462 389

698 627 189

SALA KONFERENCYJNA | SALA WESELNA | NOCLEGI | RADOM