Konferencje

Sala konferencyjna Radom

Dworek Anna wyposażony jest w przestronną salę konferencyjną, która jest idealnym miejscem na zorganizowanie szkoleń oraz bankietów. Posiadamy elastyczną ofertę, tworzoną na indywidualne potrzeby klienta. Dysponujemy dużą, klimatyzowaną salą. Zapewniamy wyśmienite menu i bogato zaopatrzony bar. Dodatkowo Dworek Anna dysponuje bazą noclegową i dużym parkingiem.

Sala na konferencje – Dworek Anna

 

Zajmując się organizacją szkolenia, konferencji, kursu, zjazdu, sympozjum, czy obchodów, poszukujemy miejsca, którego warunki pozwolą na pomieszczenie niemałej liczby osób i będą komfortowe. Szukając sali konferencyjnej w Radomiu, zwróćmy uwagę na Dworek Anna. Eleganckie wnętrze, przestronna sala oraz zespół profesjonalnej obsługi, sprawiają, że każde spotkanie będzie udane.

Otoczenie sali konferencyjnej w Radomiu jest bardzo malownicze, ponieważ w otacza go kwiecisty  ogród, który jest pełny zieleni i kolorów. Z tego powodu przerwy w szkoleniu czy między panelami będą w dużym stopniu umilane. Co więcej, szkolenie wielodniowe, bankiet, czy konferencja, która trwa dwa dni, będą mogły odbyć się w jednym miejscu, bez konieczności poszukiwania osobnych pomieszczeń na nocleg dla uczestników. Przy sali konferencyjnej w Radomiu w Dworku Anna znajduje się hotel, który zawiera pokoje mogące pomieścić dwie, trzy, cztery osoby. Każdy z pokojów jest wygodny, przestrzenny i posiada podstawowe wyposażenie dla gości, a także łazienkę. Kolejnym powodem, dla którego należy wybrać tę salę konferencyjną w Radomiu, jest spory parking, który pomieści dużą ilość samochodów. Doceni to z całą pewnością wiele osób.

Dworek Anna oferuje nie tylko wynajem sali konferencyjnej w Radomiu, ale także organizację przyjęć weselnych. Klimatyzowana sala, która ma bardzo luksusowy wygląd, nada niepowtarzalny charakter każdemu przyjęciu. Piękne wnętrze stworzy możliwość nieprzeciętnej aranżacji wesela, które będzie mogło odbyć się w dowolnie wybranym stylu, klimacie i z motywem przewodnim. Goście będą zadowoleni także z pysznego menu w lokalu, który oferuje sześć dań ciepłych, ciasto, deser, tort i dwanaście przekąsek. Tak szeroka gama posiłków spodoba się każdemu podniebieniu.

 

 

 

Dworek Anna

Podgóra 23, 26-634 Gózd

biuro@dworekanna.pl

483 339 203 (Restauracja)

695 988 008

728 462 389

698 627 189

SALA KONFERENCYJNA | SALA WESELNA | NOCLEGI | RADOM