SAUNA INFRARED

OCZYSZCZENIE CIAŁA I DUCHA

Sauna Infrared<br />

Sauna podczerwona wytwarza promienie podczerwone, które są niezbędne dla każdego żywego organizmu na świecie. Oprócz podgrzewania, wspomagają one również prawidłowe funkcjonowanie ciała na poziomie komórkowym.

Promienniki podczerwieni emitują ciepło, które jest odczuwane natychmiastowo. Odpowiednia długość fali ciepła pozwala promieniom przenikać skórę i ogrzewać ciało pod powierzchnią. To powoduje pobudzenie cząsteczek wody zawartych w warstwie tłuszczu tuż pod skórą, co z kolei wywołuje proces pocenia się.

Większość osób korzystających z sauny podczerwonej zaczyna pocić się po około 20 minutach. Jednakże, czas ten skraca się w miarę częstego korzystania z sauny.

 Jak wygląda sesja w saunie?

Aby korzystać z sauny IR, należy najpierw włączyć ją, a następnie ustawić temperaturę na 60 stopni Celsjusza. Po około 15 minutach kabina cieplna IR będzie gotowa do użytku. Ważne! Wewnątrz należy ograniczyć ilość noszonej odzieży do minimum, ponieważ niektóre materiały pochłaniają promienie podczerwone.

Najważniejsze jest, aby zaraz po wyjściu z sauny IR wietrzyć całe ciało ręcznikiem lub wziąć zimny prysznic. Nie zaleca się brania ciepłego prysznica ani używania mydła tuż po saunie. Skóra będzie otwarta i może wchłonąć substancje zawarte w mydle. Na zabieg należy zabrać ze sobą jeden duży i jeden mniejszy ręcznik.


Usługi dodatkowe

Restauracja

Nasza restauracja to wyjątkowe miejsce. Oferujemy bogate menu oraz wyśmienite potrawy, które wyróżniają Dworek Anna. Restauracja charakteryzuje się przestronnym wnętrzem utrzymanym w delikatnej kolorystyce i okazałym wystroju.

Zobacz więcej

Hotel

Mamy do Państwa dyspozycji ekskluzywne pokoje gościnne dla 2, 3 i 4 osób, zapewniające pełne wyposażenie, wygodę i przestrzeń. Nasze pomieszczenia hotelowe są stylowe i nowoczesne, a każdy pokój posiada własną łazienkę.

Zobacz więcej

Piwne Spa

Procedura spa w beczce piwnej obejmuje zanurzenie się w specjalnie przygotowanej mieszance piwa, chmielu i słodu. Klienci relaksują się, czerpiąc korzyści z odmładzających właściwości żywych kultur drożdży.

Zobacz więcej

Basen/Jacuzzi

 

Dworek Anny Spa to nie tylko hotel z basenem i jacuzzi – to także miejsce, w którym możesz się zrelaksować. Wchodzące do Jacuzzi elektryczne jak woda ciepła oraz hydromasaż uwalniają Twoje mięśnie i dostarczane jest od stresu.

 Zobacz więcej

 

Sauna Fińska

Działanie wysokiej temperatury w saunie pomaga rozluźnić napięcie mięśni, co przyczynia się do ogólnej relaksacji ciała, rozszerzenie naczyń krwionośnych, co z kolei zwiększa przepływ krwi, usuwania toksyn z organizmu, poprawie samopoczucia psychicznego.

Zobacz więcej

Siłownia

Dworek Anna SPA to nie tylko miejsce relaksu, ale także doskonała przestrzeń do aktywnego spędzania czasu. Nasza siłownia, wyposażona w profesjonalny sprzęt do ćwiczeń. Po intensywnym treningu zapraszamy do naszego SPA, gdzie można skorzystać z regenerujących zabiegów po wysiłku.

Zobacz więcej

Bio Sauna
Sauna podczerwona wytwarza promienie podczerwone, które są niezbędne dla każdego żywego organizmu na świecie. Oprócz podgrzewania, wspomagają one również prawidłowe funkcjonowanie ciała na poziomie komórkowym.

Zobacz więcej

Grota Solna

Wizyta w grocie solnej daje możliwość uzupełnienia w organizmie brakujących pierwiastków i mikroelementów takich jak jod, magnez, potas, wapń, brom, sód.

Powietrze w tym miejscu jest zwłaszcza bogate w jod – jest tu go nawet kilkanaście razy więcej niż nad morzem. Jod wzmacnia organizm oraz poprawia funkcjonowanie układu oddechowego oraz immunologicznego

Zobacz więcej

ADRES:
Podgóra 23, 26-634 Gózd

ZAMÓWIENIA I INFORMACJE:
(+48) 603 867 401

EMAIL: biuro@dworekanna.pl

14 + 1 =